Valentýn, který má smysl

  • 4.2.2019

Národní týden manželství se již tradičně koná kolem 14. února, valentýnského svátku. Mnoho lidí si tento svátek spojuje s komerčními kampaněmi na prodej květin, bonboniér a valentýnských menu. Humanitární organizace ADRA, která působí v ČR již od roku 1992 a má za sebou mnoho úspěšných projektů na podporu lidem v nouzi jak u nás, tak v zahraničí, se letos rozhodla nabídnout české veřejnosti Valentýna, který má smysl. Valentýna, který má přesah do pomoci trpícím lidem a přesto nezapomíná na svůj romantický rozměr.

Nejen manželé a manželky, mohou podpořit od 31.1. do 14.2. jeden z našich projektů na webu www.edonation.cz a za svou podporu získat originální tištěnou či elektronickou valentýnku, přání, kam vepíší svému protějšku láskyplný vzkaz a ukáží tak, vyjádřeno našim mottem, že “Já + Ty = pomoc z lásky” .

My v Adře totiž věříme, že každá láska mezi dvěma lidmi v sobě nese kus té lásky absolutní, která proměňuje svět. A že žádný vztah, žádná láska, není obyčejná. Vyjádřete letos s Adrou, že Vaše společná láska mění svět v lepší místo.

Pro více informací kontaktujte Alžbětu Kalábovou na alzbeta.kalabova@adra.cz, 731 696 665.