úvod > Ročníky > 2013 > Ohlasy > Tisková zpráva k NTM 2013 z Karlových Varů

Tisková zpráva k NTM 2013 z Karlových Varů

Tisková zpráva ze dne 5. 2. 2013


Národní týden manželství v Karlových Varech.

Vážení přátelé,

přijměte tímto pozvání na tiskovou konferenci, která se bude konat v pondělí 11.2.2013 v 15:00 hod. v zasedací místnosti (5.patro) v budově MMKV. Tuto konferenci slavnostně zahájí primátor města, Ing. Petr Kulhánek, pod jehož záštitou se celá akce pořádá.

Pořadatelem sedmého ročníku jsou Církve KV a Mateřské centrum Karlovy Vary, o.s. Národní týden manželství se bude konat 11.-17. února v celé ČR. V Karlových Varech jsme nezůstali pozadu a připravili bohatý program pro širokou veřejnost, jehož posláním je připomenout si alespoň jednou za rok rozmanitost a krásu manželství jako základu života rodiny. Téma tohoto ročníku NTM vyjadřuje motto „Manželství je umění“, a odkazuje na fakt, že každý dobrý vztah je nutné tvořit.

V 18:30 hod. bude slavnostně zahájena vernisáž svatebních fotografií v Městské knihovně KV, I.P.Pavlova 7, kde bude mimo jiné vylosován poukaz na romantickou večeři pro manželskou dvojici, která poskytla fotografii na vernisáž. Za sponzorský dar děkujeme restauraci „Charlie“.
Pro všechny přítomné je připraveno malé občerstvení a zajímaví hosté.
V průběhu celého týdne bude probíhat anketa. Připravené jsou i přednášky či besedy na toto téma. Program všech konaných akcí v rámci NTM přikládám v příloze e-mailu, nebo ho najdete ke stažení na www.materske-centrum.cz.

Národní týden manželství vznikl v roce 1996 ve Velké Británii, následně v roce 2007 v ČR a v současné době se připravuje v dalších 14 zemích na světě.

Potěší nás, když naší akci podpoříte svou propagací a účastí!
Děkujeme!

Další informace:
Žaneta Salátová, ředitelka MCKV
Tel. 606 581 369
e-mail: mckv@seznam.cz
Mateřské centrum Karlovy Vary, o.s., Kolárova 17, K. Vary
www.materske-centrum.cz

Tisková zpráva k NTM 2013 z Karlových Varů
anketa Který film vás nejvíce oslovil?
Národní týden manželství
Centrum Generace, o.p.s.
Palachova 504/7
460 01 Liberec I–Staré město
napiště nám kontaktní údaje