úvod > Ročníky > 2014 > Akce > Národní týden manželství v televizi Noe

Národní týden manželství v televizi Noe

Od 10. do 16. února 2014 probíhá Národní týden manželství, který se snaží posílit vztahy v manželství a zvýraznit potřebu zabývat se otázkou vztahových dovedností jako předpokladů dobrého manželství, motivovat laickou a odbornou veřejnost, média i veřejně známé osobnosti, aby alespoň jednou za rok podpořili důležitost manželství a propagovali programy i iniciativy zaměřené na rozvoj manželských vztahů v České republice.

Televize Noe společně s Centrem pro rodinu a sociální péči o.s. chtějí podpořit zmiňované myšlenky. V rámci programového schématu daného týdne, budou zařazeny následující pořady, které jsou na vztahy a rodinu zaměřeny.

V úterý 11. 2. 2014 od 20:00 hodin se můžete svými dotazy zapojit do mimořádného živého vysílání měsíčníku Na pořadu rodina: Speciál - Ptejte se!
Na dotazy diváků ohledně vztahu, rodiny, manželství, církevního práva i vztahu rodiny a církve budou odpovídat:
P. ThDr. Jan Balík, PhD. - ředitel Sekce pro mládež ČBK a přednášející na Institutu rodiny Jana Pavla II. v Bratislavě,
Mgr. Marta Luzarová - klinická psycholožka a rodinná terapeutka,
Jan a Ivana Zajíčkovi - dlouholetí pracovníci v rodinných konzultacích a mediátoři, rodiče 4 dětí
a Mgr. Jan Špilar - kadeřník, jáhen, manžel, otec 3 dětí a auditor církevního soudu.

Ve středu 12. 2. 2014 večer zařadíme v rámci cyklu Noční univerzita přednášku P. Aleše Opatrného s názvem Radosti a strasti stavu manželského.

Další možnost přispět do živého vysílání máte v pátek 14. 2. 2014 od 20:00 hodin v pravidelném cyklu Kulatý stůl věnovanému Roku rodiny. Hosty pořadu budou P. ThDr. Jan Balík, PhD. - ředitel Sekce pro mládež ČBK a přednášející na Institutu rodiny Jana Pavla II. v Bratislavě a Prof. Ing. Lubomír Mlčoch, CSc. - český ekonom, profesor Fakulty sociálních věd Univerzity Karlovy v Praze a člen Papežské akademie společenských věd.

Denně dopoledne se navíc můžete těšit na opakování starších dílů měsíčníku Na pořadu rodina, které jsou k dispozici i v online archivu televize Noe na internetu.

Dotazy do živě vysílaných pořadů je možné posílat i předem na e-mailovou adresu vysilani@tvnoe.cz.
 
www.tvnoe.cz
www.prorodiny.cz
www.tydenmanzelstvi.cz

Národní týden manželství v televizi Noe
anketa Který film vás nejvíce oslovil?
Národní týden manželství
Centrum Generace, o.p.s.
Palachova 504/7
460 01 Liberec I–Staré město
napiště nám kontaktní údaje