úvod > Ročníky > 2015 > Akce > NTM Praha 4

NTM Praha 4

9. února / 18:30 h.
Manželský restart 

Každý z nás se občas ocitne v situaci, kdy si říká: takto už to dál nejde, ale jak dál? Setkání vám může ukázat směr a dodat odvahu k restartu v osobním životě i v partnerství. Přednáší: Mgr. Milena Mikulková, vztahové a výchovné poradenství, lektorka akreditovaných programů MŠMT, MPSV 

10. února / 18:30 h.
Promítání filmu: V jednom ohni 

(Fireproof, USA, 2008, 118 min., český dabing) Caleb Holt zachraňuje jako hasič ostatní lidi, ale vlastní manželství se mu rozpadá. Když už stojí na prahu rozvodu, otec ho požádá, aby vyzkoušel čtyřicetidenní experiment na záchranu manželství. Jenže aby uspěl, musí nejprve vyřešit svůj vztah k Bohu. Romantický/drama. 

11. února / 18:30 h.
Svět ženy a svět muže

Ženy a muži jsou vzájemně hodně odlišní. Neznalost rozdílů vyvolává problémy a odcizení. Vzájemné pochopení toho, jak vnímáme svět a jak niterně prožíváme svůj život, nám umožní lépe komunikovat, vážit si jeden druhého a lépe spolupracovat. Přednáší: PhDr. Josef Hrdinka Ph.D., duchovní, psycholog a učitel psychologie a praktické teologie. 

12. února / 18:30 h.
Pevné a trvalé vztahy v rodině pomáhají vychovávat silné a odolné dítě
Seminář pro rodiče o tom, jak od dětství předcházet rizikovému chování v době dospívání, jak nám v tom napomáhají vztahy mezi partnery i ostatními členy rodiny, co můžeme udělat pro to, aby pro dítě byly dobré vztahy vysokou hodnotou. Přednáší: Ing. Mgr. Marie Nováková, lektorka a poradkyně v oblasti vztahů, prevence kriminality a rizikového chování dětí a dospívajících. 

Společenské centrum
Za Brumlovkou 4
140 00 Praha 4
tel.: 224 210 571,
www.spolecenskecentrum.cz

 

anketa Který film vás nejvíce oslovil?
Národní týden manželství
Centrum Generace, o.p.s.
Palachova 504/7
460 01 Liberec I–Staré město
napiště nám kontaktní údaje