úvod > Ročníky > 2015 > Akce > NTM Nové Město pod Smrkem

NTM Nové Město pod Smrkem

 

Výtvarná soutěž "Dárek pro rodiče" určená dětem. Všechny došlé obrázky budou vystaveny v prostorách J-centra od 9.2.. Ze všech výtvorů bude vylosováno 10 autorů, kteří obdrží malé dárky.

Zajišťuje: Š.Himmelová

ÚTERÝ 10.2. OD 18H

Přednáška Recept na šťastné manželství aneb záčíná to u mě  je aktivita určená nejen manželským párům, ale i široké veřejnosti. V neformální a uvolněné atmosféře středečního podvečera odkryjeme tajemství šťastného manželství. Bude zde i prostor pro vzájemné sdílení a dotazy. Hlídání dětí v průběhu přednášky zajištěno v Korálku. Drobné občerstvení si budete moci zakoupit v J-baru, který pro Vás bude otevřen po celou dobu semináře.

 

Zajišťuje: Manželé Bukovští a tým

PÁTEK 13.2. OD 18H

Promítání filmu v kinosále J-centra. Tentokrát film  V jednom ohni. Možnost zakoupení drobného občerstvení v J-baru před zahájením filmu. 

Zajišťuje: D.Nitra 

SOBOTA 14.2. OD 18H   

Romantická večeře pro manžele s krátkým programem a možná i s překvapením je zajištěna na sobotní podvečer v restauraci Pod Smrkem (dříve Dělnický dům) v Novém Městě pod Smrkem od 18h. Pro přihlášené páry je připraven přípitek(hradí organizátor akce) a květina pro ženu. Večeři si každý účastník hradí sám. K dispozici je jídelní lístek, ze kterého si páry mohou vybírat jídlo na sobotní večer. Na akci je nutno se předem přihlásit a složit finanční zálohu na večeři 100Kč/pár.  Přihláška je závazná a záloha nevratná. Děkujeme za pochopení.

Kontaktní osoba: Jindřích Novotný, tel.: 775 249 942, mail: ina.novotny@seznam.cz

    Zajišťuje: Manželé J.a Z.Novotní

NEDĚLE 15.2. OD 10H

Nedělní shromáždění s manželskou tematikou je určeno pro manželské páry, které se po intenzivní revizi vzájemného vztahu (k čemuž - jak doufáme - přispějí i akce plánované v tomto týdnu) rozhodnout znovu potvrdit svá rozhodnutí ze svého svatebního dne žít spolu nadále v úctě, lásce a věrnosti. Akce je plánovaná na neděli od 10h v J-centru. Happeningová akce  Zamykání zámků lásky, proběhne po nedělním shromáždění v před budovou J-centra (pro ty, kteří svůj zámek lásky ještě neměli možnost zamknout).

Zajišťuje: M.Bukovský, J.Selnekovič a tým

anketa Který film vás nejvíce oslovil?
Národní týden manželství
Centrum Generace, o.p.s.
Palachova 504/7
460 01 Liberec I–Staré město
napiště nám kontaktní údaje