úvod > Ročníky > 2015 > Ohlasy > Týden partnerství v Jablonci - Hlavní výhrou je společný čas

Týden partnerství v Jablonci - Hlavní výhrou je společný čas

05.02.2015 | SMJ Jana Matěchová

Už devátým rokem kolem svátku sv. Valentýna probíhá také v České republice Národní týden manželství (NTM). Jablonec nad Nisou jako jediný v Libereckém kraji se k němu připojuje svým Týdnem partnerství, jehož cílem je podpořit a oživit partnerské vztahy při společných aktivitách. Zcela první Národní týden manželství byl uspořádaný ve Velké Británii v roce 1998.

Týden partnerství v Jablonci - Hlavní výhrou je společný čas
Týden manželství nebo partnerství má být impulzem k zamyšlení, a tak nabízí každý rok párům pořádáním nejrůznějších akcí příležitost, aby se zaměřily na svůj vztah. Dobré partnerské vztahy jsou jedním ze základních předpokladů pro kvalitní život jednotlivců i společnosti.

Letošní 9. ročník NTM bude probíhat od 9. do 16. února v duchu motta: Šťastně až do smrti? Není to jen pohádka? Jak mít vztah, který vydrží… (informace na www.tydenmanzelstvi.cz).

Jablonecký týden bude o den kratší, potrvá od 9. do 15. února. Netrpělivci mohou začít už 1. února lovit sedm partnerských bobříků. Hru pro páry připravil DDM Vikýř společně s dalšími organizacemi. „Soutěže se může účastnit ten pár, který se do 14. února zúčastní sedmi společných událostí, a to ve Vikýři, v kavárně Fokus, v zařízení Sportu Jablonec nebo v kině. Další možností je získat políčko na kartě vlastní aktivitou v páru - výlet na rozhlednu, společná večeře v restauraci či doma… potvrzení je možné buď razítkem v restauraci, rozhledně apod., a nebo čestným prohlášením – do karty si namalují srdíčko, napíší, jak strávili společný čas,“ vysvětluje pravidla soutěže ředitelka DDM Vikýř Martina Šípková. Z odevzdaných karet se v sobotu 14. února na Valentýnském filmovém večeru v MC Jablíčko vylosují vítězové, kteří získají cenu věnovanou Sportem Jablonec, s.r.o., či jabloneckými kiny. „Výhrou není auto, hlavní výhrou je ten společně strávený čas,“ uzavírá Šípková.

Kromě soutěže je připravený filmový večer, fotografování, výroba drobných věcí pro radost, besedy, mše, sport i ples. Podrobný program je také na www.jabloneckarodina.cz.

Převzato z: http://www.tvrtm.cz/tyden-partnerstvi-v-jablonci-hlavni-vyhrou-je-spolecny-cas-clanek-19374.html

anketa Který film vás nejvíce oslovil?
Národní týden manželství
Centrum Generace, o.p.s.
Palachova 504/7
460 01 Liberec I–Staré město
napiště nám kontaktní údaje