úvod > Ročníky > 2015 > Akce > BÝT SI BLÍŽ… aneb KOMUNIKACE NENÍ JEN O SLOVECH

BÝT SI BLÍŽ… aneb KOMUNIKACE NENÍ JEN O SLOVECH

Zveme všechny páry, ale i jednotlivce, kteří chtějí zlepšit svůj vztah, na interaktivní seminář na téma „Komunikace a řešení konfliktů v manželství“. Dozvíte se, jak s partnerem dobře a efektivně komunikovat, vhodně řešit společné krize a čeho se ve společné komunikaci vyvarovat.

Seminář se uskuteční v sobotu 30. května 2015 od 9.00 do 15.00 hodin v Aule Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně. Program povede oblíbený a osvědčený lektorský pár - manželé Irena a Petr Smékalovi. Párům přednáší již několik let na Manželských setkáních v rámci programu YMCA. Vedou semináře komunikačních dovedností a osobnostního rozvoje. Jejich přednášky jsou inspirující a do vztahů přinášejí nové podněty. Vychovávají spolu čtyři děti. V únoru vedli úspěšný valentýnský seminář „Jak mít vztah, který vydrží“, kterého se zúčastnilo přes sto párů.

Registrační poplatek činí 99 Kč za pár i jednotlivce. Páry, které se semináře zúčastní společně, navíc čeká v závěru programu slosování o pěkné ceny J.

V přihlášce nabízíme možnost objednání oběda v ceně 80 Kč/osoba.
Rodičům nabízíme hlídání dětí od 4 let.

Přihlášku a více informací o programu a tématech naleznete na přiloženém plakátku a také na internetových stránkách www.manzelstvivezline.cz, případně na emailu info@manzelstvivezline.cz.

Využijte tuto příležitost k obnově a posílení vašeho vztahu. Všichni víme, že dobré manželství není samozřejmostí. Do všech vztahů přichází krize a problémy. Avšak pokud o nich spolu dokážeme mluvit a vhodným způsobem je řešit, můžeme mít spokojené manželství a ve vztahu se cítit milovaní a šťastní.

 Markéta Piknová, CREDO CZ.

Název souboru Velikost Typ
Plakát 458.74 KB pdf
anketa Který film vás nejvíce oslovil?
Národní týden manželství
Centrum Generace, o.p.s.
Palachova 504/7
460 01 Liberec I–Staré město
napiště nám kontaktní údaje