úvod > Ročníky > 2016 > Akce > NTM v Dubu nad Moravou

NTM v Dubu nad Moravou

Pouť zamilovaných

„Láska je dar pro druhého“ a abychom za tento velký dar poděkovali, zveme všechny mladé páry, snoubence, manžele – mladší i starší, na Pouť zamilovaných.

Uskuteční se v sobotu 13. února 2016 (v rámci Národního týdne manželství) v poutním kostele Očišťování Panny Marie v Dubu nad Moravou.

Program začíná ve 14.00 hod. Kromě poutní mše svaté se účastníci můžou těšit na zajímavý doprovodní program - přednášku Mgr. Ing. Františky Böhmové a svědectví manželského života Petra a Jarmily Kolískových.

Mši svatou bude celebrovat otec PhDr. Jan Kornek, ThLic., Lic.SL v poutním kostele, kde najdete také oltář sv. Valentina...

Po ní nebude chybět ani tentokrát Valentínská večeře (zvěřinová pochoutka) z místní farní kuchyně, vždyť „Láska prochází žaludkem“ =) 

Příspěvek na režie a občerstvení 50,- Kč; Valentínská večeře 95,- Kč. Kvůli omezené kapacitě je potřeba se přihlásit předem na www.rodinnyzivot.cz ! Nabízíme možnost hlídání dětí! Kontaktní osoba: Josef Záboj, tel.: 587 405 292, e-mail: zaboj@arcibol.cz.

(http://www.rodinnyzivot.cz/?q=node/5#pout_zamil)

https://www.facebook.com/events/1678358019115882/ 

anketa Který film vás nejvíce oslovil?
Národní týden manželství
Centrum Generace, o.p.s.
Palachova 504/7
460 01 Liberec I–Staré město
napiště nám kontaktní údaje