úvod > Ročníky > 2016 > Akce > NTM v Českých Budějovicích

NTM v Českých Budějovicích

DCR ve spolupráci s TF JU zve manžele, rodiče, prarodiče celodennímu setkání s PhDr. Jiřinou Prekopovou a jejími žáky do velkého sálu auly JU (Bobík) na Čtyřech Dvorech. Neváhejte přihlásit se na setkání, kde se vám dostane povzbuzení i moudrého pohledu na rodinný život a vztahy v něm.

O tom, že manželství není jen kus papíru autorka Školy lásky v rodině Jiřina Prekopová ani její žáci nepochybují. Je to pořádný kus poctivého života, který když se podaří, přináší člověku štěstí, spokojenost, pokoj do srdce. V každodenním lopocení to ale není samozřejmost, a proto potřebujeme na cestě v manželství, v rodině, v jakémkoli vztahu opravdu načerpat síly a povzbuzení. K tomu má sloužit právě i tato akce

A ještě k jednotlivým přednášejícím, kteří jsou uvedeni v programu:

MUDr. Taťjana Horká - lektorka Školy lásky v rodině, spoluzřizovatelka a ředitelka Nadačního fondu Phdr.Jiřinky Prekopové, provozuje soukromou psychiatrickou a psychoterapeutickou praxi v Brně, poskytuje služby v oboru dětské a dorostové psychiatrie, psychoterapie dětí a dospělých (individuální, párová i rodinná).
MUDr. Jaroslava Kolářová - lektorka Školy lásky v rodině, zakladatelka Vojtova centra v Českých Budějovicích, které se systematicky zabývá včasnou diagnostikou a terapii kojenců a dětí ohrožených a nemocných cerebrální parézou (dětskou mozkovou obrnou). přednáší na Zdravotně sociální fakultě Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích.
Mgr. Iva Křikavová - lektorka Školy lásky v rodině, zakladatelka Dětského centra Pomněnka, zaměřeného na rozvoj grafomotoriky a  poznávacích schopností dětí na základě  alternativních výtvarných technik, kde je využíván stimulační program pro předškoláky Maxík (akreditován MŠMT)

PhDr. Alena Poláčková - lektorka Školy lásky v rodině, vedoucí Diecézního centra pro rodinu při Biskupství českobudějovickém, psychoterapeut Integrované psychoterapie. S manželem Pavelm Poláčkem poskytují poradenství v partnerských a rodinných vztazích.

PhDr. Jiřina Prekopová - zakladatelka Školy lásky v rodině, koncepce životního stylu. Diplomovaná psycholožka a psychoterapeutka, autorka řady vědeckých článků a vědecko-populárních knih (Malý tyran, Děti jsou hosté, kteří se ptají na cestu, Prvorozené dítě, Neklidné dítě, Když dítě nechce spát, Empatie, Jak být dobrým rodičem, Nese mne řeka lásky, Kdybyste věděli, jak vás miluji, Odhalte poklad u svého dítěte a Pevné objetí).
Netřeba představovat, je třeba zažít!

Akce se koná v Národním týdnu manželství.

Další informace a přihlášky na www.dcr.bcb.cz
 

NTM v Českých Budějovicích
anketa Který film vás nejvíce oslovil?
Národní týden manželství
Centrum Generace, o.p.s.
Palachova 504/7
460 01 Liberec I–Staré město
napiště nám kontaktní údaje