úvod > Ročníky > 2016 > Akce > NTM na Rádiu 7

NTM na Rádiu 7

Národní týden manželství má v roce 2016 titulek „Manželství je víc než kus papíru“. Ve vysílání české redakce Rádia 7 bude tuto skutečnost dokládat především vyprávění mnoha pozvaných manželských párů. Série rozhovorů s manželi je připravena v pondělí, ve středu a v pátek po 15. hodině. Střídat se budou moderátoři i manželé – ti začínající (Zuzka a Pavel Kohlovi, pátek 12. 2.), středně pokročilí (Lída a Tomáš Pohankovi, pondělí 8. 2.) i zkušení (Boženka a Jirka Krejčí, středa 10. 2.).

Manželsky spolu souzní i svědectví, která v daném týdnu odvysíláme. Program Stopy, svědectví o Božím jednání (úterý 9. 2. 7:30; neděle 14. 2. 15:00) nabídne příběh Markéty Bachmannové, ženy, která vidí srdcem, a to doslova. Její vyprávění svědčí o cestě k Bohu, o jehož existenci sice nikdy nepochybovala, ale také nikdy netušila, že je možné s Ním mít osobní vztah. Její manžel David Bachmann si vždycky přál být bohatý, ale podle svých slov až teď konečně je. Náplň života zkusil hledat v mnoha slepých uličkách, ale i z nich našel cestu ven. Jakou, to popíše v programu Život víry (středa 10. 2. 18:30; čtvrtek 11. 2. 8:30; sobota 13. 2., 9:15).

Uprostřed Národního týdne manželství se k manželskému tématu přidá také pořad Fortepiano. Lenka Malinová se k mikrofonu pozvala manžele Hynka a Jindřišku Pernicovy, kteří v loňském roce začali ve svém sboru pořádat Manželská setkání. Poslechněte si jejich zkušenosti ve středu 10. 2. v jednu hodinu odpoledne.

Zvláštní vydání pořadu Kudy kam ve středu 10. 2. se bude také vztahovat k manželské problematice. Marek a Zdena Prosnerovi, kteří budou od 20:00 prostřednictvím vzdáleného spojení se studiem hosty Lídy Hojkové, nechají nahlédnout do svého manželství. Najdete odvahu spolu s nimi podrobit zkoumání váš vztah nebo budete jen poslouchat? K obojímu jste srdečně zváni!

Co stojí u základů manželství? Renáta Žemličková se ve čtvrtek 11. 2. po desáté dopolední ptá v Rozmarýně vztahové poradkyně Mileny Mikulkové.

Manželství je víc než kus papíru, připomíná motto letošního Národního týdne manželství. Na vlastní kůži to zakusili i Karolína a Jakub Limrovi, hosté programu Na sobotní frekvenci Proglasu v sobotu 13. 2. I vy si můžete poslechnout příběh o tom, že láska hory přenáší – především ta Boží. Začátek v 8:00.

 

 

anketa Který film vás nejvíce oslovil?
Národní týden manželství
Centrum Generace, o.p.s.
Palachova 504/7
460 01 Liberec I–Staré město
napiště nám kontaktní údaje